Każdy biznes musi dawać ludziom coś nowego lub pomagać, bo inaczej to tylko biznes dla biznesu, czyli żadnej motywacji dla mnie.

Oczywiście każdy ma robić to, na czym mu zależy, co czyni go szczęśliwszym niż cokolwiek innego. Z innej strony prędzej czy później szukamy przyczyny poco wstajemy rano i chcemy żyć. W czym sens? Co motywuję? I jeśli wstajesz rano i myślisz że przyszłość będzie lepsza to będzie wspaniały dzień. W przeciwnym wypadku takim nie będzie. Kiedy Henry Ford tworzył samochody, ludzie mówili: „Nie, dziękujemy. Konie wcale nie są złe?" Kiedy Elon Musk stworzył Tesle, ludzie mówili: „Nie, dziękujemy. Tradycyjne samochody wcale nie są złe?" Każdy zaryzykował wszystkim i zadziałało.

Pojawienie się monocykli elektrycznych też było nie proste, bo ludzie mówili: "Jesteś z cyrku? Czym hulajnogi czy rowery elektryczne są gorsze?" Odpowiedź jest oczywista, ale najważniejszymi parametrami są poziom adrenaliny, wolności, fanu, co czyni z nas osób uzależnionych, kiedy odczuwamy coś niesamowitego w środku i wiemy o co chodziło Alice Cooper w piosence "Poison" (...Chcę Cię spróbować... Jesteś trucizną, płynącą w moich żyłach Jesteś trucizną Nie chcę zrywać tych łańcuchów...). I jeśli osoba nie zawiodła się na etapie nauki to raczej nie znam takich kto by przesiadł się z monocykla elektrycznego na coś innego i to daje nam zrozumieć że to jest przyszłość póki nie powstanie deska na poduszce magnetycznej i nie będziemy już potrzebowali koła pod tą deską.

Może jeszcze o tym nie wiesz, ale to jest to czego chcesz, co lubisz i raczej bez tego już nie będziesz wyobrażał sobie życia.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony ECOHUMAN.PL oznacza, że w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie pliki cookies będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, co można zmienić w ustawieniach Państwa przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Polityka Prywatności.