Jak włączyć tryb transportowy w monocyklach Inmotion

Tryb transportowy jest konieczny do prawidłowego przewożenia monocykla elektrycznego Inmotion by w trakcie tego przewożenia nie spowodował szkody poprzez nie sankcjonowane włączenie się pod czas transportu ( na przykład coś może przycisnąć przycisk on/off).

Jest kilka sposobów jak włączyć tryb transportowy w monocyklach elektrycznych Inmotion:

 1. z poziomu aplikacji;

 2. z poziomu ekranu dotykowego. 

O ile nie wszytkie modele monocykli elektrycznych Inmotion posiadają ekran dotykowy rozpatrzmy najpierw pierwszą opcję:

- monocykl elektryczny Inmotion ma być włączony;

- smartfon musi mieć zainstalowaną aplikację Inmotion, musi być połączony z internetem, mieć włączoną lokalizację i bluetooth.

Po uruchomieniu i połączeniu aplikacji Inmotion z monocyklem elektrycznym Inmotion wcisnąć w prawym górnym rogu charakterystyczne kółko zębate (przycisk "Funkcje") co spowoduje przejście do meni "Funkcje" gdzie po przewinięciu w dół znajdziemy przycisk trybu transportu. Po jego wciśnięciu tryb trasportowy włączy się w aplikacji, natomiast monocykl przejdzie w tryb transportowy po wciśnięciu przycisku Anti Spin pod rączka. Teraz monocykl można wyłączyć i przy ponownym uruchomieniu monocykl będzie juz w trybie transportowym póki nie zmienimy tego z poziomu aplikacji lub z poziomu ekranu dotykowego (funkcja dostępna tylko w niektórych modelach) wyłączeniem trybu transportu. 

By sprawdzić czy monocykl elektryczny Inmotion jest w trybie transportowym należy włączyć monocykl elektryczny Inmotion i jeśli nie trzyma on poziomu (równowagi przód/tył) to oznacza że jest trybie transportowym.

Proces włączenia trybu transportowego w monocyklach elektrycznych Inmotion z poziomu ekranu dotykowego odbywa się w ten sam sposób tylko przy pomocy ekranu dotykowego i aplikacja nie jest potrzebna.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony ECOHUMAN.PL oznacza, że w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie pliki cookies będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, co można zmienić w ustawieniach Państwa przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Polityka Prywatności.