Jak przeprowadzić diagnostykę monocykla elektrycznego Inmotion

Diagnostyka monocykla elektrycznego Inmotion może pomóc zrozumieć w jakiej kondycji jest monocykl i najlepiej zrobić taką diagnostykę z poziomu oryginalnej aplikacji Inmotion.

Jest kilka sposobów jak przeprowadzić diagnostykę w monocyklach elektrycznych Inmotion. My skupimy się na diagnostyce z poziomu oryginalnej aplikacji Inmotion:

- monocykl elektryczny Inmotion ma być włączony;

- smartfon musi mieć zainstalowaną aplikację Inmotion, musi być połączony z internetem, mieć włączoną lokalizację i bluetooth.

Po uruchomieniu i połączeniu aplikacji Inmotion z monocyklem elektrycznym Inmotion wcisnąć w prawym górnym rogu charakterystyczne kółko zębate (przycisk "Funkcje") co spowoduje przejście do meni "Funkcje" gdzie w lewym górnym rogu znajdziemy przycisk diagnostyka. Po jego wciśnięciu aplikacja przeprowadzi diagnostyke monocykla elektrycznego Inmotion. Wynik tej diagnostyki można zachować w postaci screenshota.

Proces pokrokowo jest pokazany na załączonym obrazku.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony ECOHUMAN.PL oznacza, że w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie pliki cookies będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, co można zmienić w ustawieniach Państwa przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Polityka Prywatności.