Monocykle Elektryczne

Monocykl elektryczny to samobalansujący uniwersalny elektryczny transport osobisty, a zgodnie z ustawą - Urządzenie Transportu Osobistego (UTO). W języku angielskim najczęściej nazywany electric unicycle, wheel lub skrót EUC, choć zresztą ten skrót przyjął się też i w innych językach (w tym polskim). Samobalansujące się urządzenie które utrzymuje pionowy poziom w płaszczyźnie przód - tył wykorzystując akcelerometry, żyroskopy czy magnetometr, rajder musi balansować tylko boczne przechylenia jak na rowerze czy hulajnodze. Osoba samodzielnie reguluje prędkość, pochylając się do przodu przyspieszając i do tyłu hamując, a kontrola monocykla odbywa się za pośrednictwem nóg co daje nieosiągalny na innych typach transportu poziom swobody o ile sterowanie odbywa się poprzez skręcanie lub przechylanie monocykla na boki. Jak wynik monocykl elektryczny staje się coraz bardziej popularny wśród użytkowników pojazdów elektrycznych. Monocykl elektryczny został zaprojektowany tak, aby codzienne dojazdy do pracy czy wypady na przyrodę stały się ekscytującą przygody zarówno w środowisku miejskim, jak i poza miastem. Ta metoda podróżowania jest idealna dla każdego a ekologiczność czy ekonomiczność tego typu transportu są dodatkowymi bonusami.

Monocykl elektryczny Inmotion V12HT (używany) Monocykl elektryczny Inmotion V12HT (używany) 2
  Ostatnie sztuki w magazynie
  EUC Trade-in/up

  Monocykl elektryczny Inmotion V12HT (używany)

  Monocykl elektryczny Inmotion V12HT (używany)
  10 199,00 zł
  Monocykl elektryczny Inmotion V12HT 2800W 1750Wh 100,8V 16x3" INMOTION V12 HT - to następny krok Inmotion po V12. Tym razem strzał w dziesiątkę dla fanów offroadu i znowu konkurencja może tylko marzyć o takich wynikach dla 16" koła.
  Pokazano 1-12 z 41 pozycji
  Produkt dodany do listy życzeń
  Product added to compare.

  Korzystanie ze strony ECOHUMAN.PL oznacza, że w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie pliki cookies będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, co można zmienić w ustawieniach Państwa przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Polityka Prywatności.